KONTAKT

START KONTAKT

KONTAKT

EKO - WTÓR JAKUBIEC
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa


SIEDZIBA

43-365 Wilkowice,
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 44
tel. 33 443 28 30
NIP 937-263-87-84
REGON 241818107
KRS 0000373268
biuro@ekowtor.com


Oddział Bystra


43-360 Bystra
ul.Zdrojowa 11
tel./fax 33 811 13 59


Kierownik Oddziału Bystra:
Monika Matuszek

m.matuszek@ekowtor.com
tel. 33 811 13 59

Kasa/waga
kasabystra@ekowtor.com
tel. 33 811 13 59
Kasa czynna:
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
sobota 8.00-12.00
tel./fax 33 811 13 59

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 7.00 - 16.00
sobota 8.00 - 12.00

Zarząd:

Kazimierz Jakubiec
k.jakubiec@ekowtor.com

Małgorzata Jakubiec
m.jakubiec@ekowtor.com

Asystentka Zarządu:
Ewelina Bartel Gębala

e.bartelgebal@ekowtor.com
tel. 33 443 28 31

Ochrona środowiska

Pełnomocnik Zarządu
ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Urszula Robak

u.robak@ekowtor.com tel. 33 443 28 34

Dział Handlowy:

Przedstawiciel handlowy
Tomasz Pierniak

tel. 534 000 330
t.pierniak@ekowtor.com
handlowy@ekowtor.com
kom: 575-861-000
tel:
33 443 28 36

Utrzymanie ruchu/ Produkcja
Kierownik ds. utrzymania ruchu i produkcji
Maciej Gębala

m.gebala@ekowtor.com
tel. 33 443 28 43

Kasa/waga Wilkowice

kasawilkowice@ekowtor.com
tel. 33 443 28 44

Logistyka
logistyka@ekowtor.com

Ochrona:
tel. 33 443 28 45



Pokaż Eko-wtor na większej mapie