KONTAKT

START KONTAKT

KONTAKT

EKO - WTÓR JAKUBIEC
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa


SIEDZIBA

43-365 Wilkowice,
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 44
tel. 33 443 28 30
NIP 937-263-87-84
REGON 241818107
KRS 0000373268
biuro@ekowtor.com


Oddział Bystra


43-360 Bystra
ul.Zdrojowa 11
tel./fax 33 811 13 59


Kasa/waga
kasabystra@ekowtor.com
tel. 33 811 13 59
Kasa czynna:
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
sobota 8.00-12.00
tel./fax 33 811 13 59

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 7.00 - 16.00
sobota 8.00 - 12.00

Zarząd:

Kazimierz Jakubiec
k.jakubiec@ekowtor.com

Małgorzata Jakubiec
m.jakubiec@ekowtor.com

Pełnomocnik zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania:
Ewelina Bartel Gębala

e.bartelgebala@ekowtor.com
tel. 33 443 28 31

Ochrona środowiska
Anna Koczaj
a.koczaj@ekowtor.com
tel. 33 443 28 34
33 443 28 45

Specjalista ds. ochrony środowiska
Agnieszka Korus

a.korus@ekowtor.com
tel. 33 443 28 32
33 443 28 45



Dział Handlowy:

Tel. 33 443 28 33, 33 443 28 36

SPECJALISTA D/S HANDLOWYCH
Tomasz Pierniak

t.pierniak@ekowtor.com
handlowy@ekowtor.com
kom: 534 000 330

SPECJALISTA D/S HANDLOWYCH
Monika Matuszek

m.matuszek@ekowtor.com
kom: 531 641 000

MENADŻER SPRZEDAŻY
Edyta Moskal

e.moskal@ekowtor.com
kom: 575 785 475

Utrzymanie ruchu/ Produkcja
Kierownik ds. utrzymania ruchu i produkcji
Maciej Gębala

m.gebala@ekowtor.com
tel. 33 443 28 43

Kasa/waga Wilkowice

kasawilkowice@ekowtor.com
tel. 33 443 28 44

Logistyka
Specjalista ds. logistyki
Grzegorz Gluza
tel. 570 222 005

logistyka@ekowtor.com

Główny Specjalista ds. BHP
Aleksandra Jon

a.jon@ekowtor.com
kom: 33 443 28 39




Pokaż Eko-wtor na większej mapie